İletişim: 0507 883 60 96

Fabrika Dezenfeksiyonu İzmir

Fabrika Dezenfeksiyonu İzmir

Fabrika dezenfeksiyonu İzmir firması Tulpar ilaçlama, içeriğinde hidrojen peroksit ve gümüş etken maddeleri bulunan dezenfektanlar ile virüsleri çalışma alanınızdan temizler. Korona virüs (covid-19) un hızla yayıldığı ve ölümlere sebep olduğu bu dönemde dezenfeksiyon uygulamaları ön plana çıktı. Virüs ve bakteriler bilindik temizlik yöntemleri ile temizlenmiyor. Virüs ve bakterilere karşı en etkin temizliği özel kimyasallar ile geliştirilmiş dezenfektanlar ile ortadan kaldırır. Tulpar ilaçlama dünya sağlık örgütü onaylı ithal dezenfektanlar ve yetkin personeli ile İzmir’de ev, fabrika, ofis dezenfeksiyonu hizmetini vermektedir.

Fabrika Dezenfeksiyonu İzmir Firması

Fabrika ve endüstriyel sanayi alanlarında dezenfekte işlemi mutlaka yapılmalıdır. Aksi takdirde onlarca, yüzlerce insanın etkileşimde bulunduğu bu alanlar bulaşıcı hastalıkların yayılmasına sebep olur. Koronavirüs (covid-19) daha çok temas yoluyla bulaşan bir virüstür. Çalışma alanlarımızda yapılacak yüzey ve ortam dezenfeksiyonu bu riski en aza indirecek, bulaşıcılık oranı yüksek virüslerin yayılması önleyecektir. Koronavirüs (covid-19) salgını ile fabrika ve benzeri işletmeler dezenfekte hizmeti verdiğimiz ortak kullanım alanları.

  • Ofis, büro dezenfeksiyonu
  • Makine parkuru, atölye, çalışma masaları dezenfeksiyonu
  • Yemekhane dezenfeksiyonu
  • Lavabo, tuvalet ve banyo dezenfeksiyonu
  • Soyunma odaları
  • Depo ve araç dezenfeksiyonu

Fabrika Dezenfeksiyonu İzmir Hizmetlerimiz

Koronavirüs (covid-19) salgını ile birçok fabrika, işletme önlem olarak çalışma saatleri ve çalışan sayısında tasarrufa gitti. Dolayısıyla hastalığa karşı korunmak için üretim verimliliği büyük oranda etkilendi. Salgının başladığı günden beri yoğun olarak fabrika ve işletmelere dezenfeksiyon hizmetini vermeye devam ediyoruz. Çalıştığımız iş yerlerimizde ailemizden ve sosyal yaşamımızdan daha çok vakit harcıyoruz. Bu yüzden çalışma alanlarımızın mikrop ve virüslerden arındırılması hayati önem taşımaktadır. Çalışma alanlarımızın dezenfeksiyonunu için mutlaka sağlık bakanlığı ruhsatlı ve biyosidal ürün uygulayıcı sertifikası bulunan yetkilendirilmiş firmalardan hizmet alınmalıdır. Tulpar ilaçlama İzmir’de sağlık bakanlığı tarafından çalışma ruhsatı, tse belgesi ve biyosidal ürün uygulayıcı sertifikalı personeli ile bu hizmeti profesyonel olarak vermektedir.

Virüs dezenfeksiyonu hizmeti verdiğimiz başlıca fabrika ve işletme sektörleri.

  • Tekstil ve giyim fabrika dezenfeksiyonu
  • Endüstriyel üretim ve sanayi fabrikaları
  • Gıda, içecek üretim işletmeleri dezenfeksiyonu
  • Lojistik firmaları ve depo dezenfeksiyonu

İzmir”de profesyonel fabrika, iş yeri, ofis, ev dezenfeksiyonu hizmeti için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Fabrika Dezenfeksiyonu İzmir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?