İletişim: 0507 883 60 96

İzmir Dezenfeksiyon Firması

İzmir Dezenfeksiyon Firması

İzmir dezenfeksiyon firması Tulpar ilaçlama, sağlık bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile ev, ofis, fabrikalara en iyi dezenfekte hizmetini vermektedir. Çin’in Wuhan kentinde başlayıp tüm dünyaya yayılan korona virüs (covid-19) ile mücadelede dezenfeksiyon uygulaması büyük önem arz etmektedir. Ülkemizde göründüğü andan itibaren resmi kurumlar ve özel ilaçlama şirketleri yoğun bir şekilde dezenfekte, ilaçlama uygulaması yapmakta. İzmir’de birçok resmi ve özel kurum, şirket, ofis, ev dezenfeksiyon hizmetini profesyonel olarak veriyor, yaşam ve çalışma alanlarınızdan virüsleri temizliyoruz. Corona virüs (covid-19) dezenfeksiyon ve ilaçlaması için bizimle iletişime geçiniz.

İzmir Dezenfeksiyon Firması Hizmetleri

İzmir dezenfeksiyon firmaları içinde gerekli ruhsata sahip firmamız, biyosidal ürün uygulayıcı sertifikalı ekibimizle 7/24 dezenfekte hizmeti vermekteyiz. Havaların ısınmasıyla İzmir’de böcek ilaçlama dönemi de başladı. İzmir’de dezenfeksiyon uygulaması ile hepsi birer taşıyıcı (vektör) olan haşerelerin ilaçlanması, virüslere karşı daha etkin koruma sağlayacaktır. Tarih boyunca birçok bulaşıcı hastalığa sebep olan virüs ve bakterileri insanlara bu haşere ve böcekler bulaştırmış, yaşam ve çalışma alanlarımıza taşımışlardır. Bu da ilaçlama ve dezenfekte işleminin beraber yapılmasının önemini arttırıyor. Tulpar ilaçlama ev, ofis, fabrika dezenfekte ve ilaçlama hizmetini en uygun fiyatlar ile etkin ilaçlama yöntemleriyle sunuyor.

İzmir Dezenfeksiyon Uygulamalarımız

İzmir içinde virüs ve bakterilerin dezenfektesi için başlıca dezenfeksiyon yaptığımız yaşam ve çalışma alanlarını aşağıda sıraladık.

  • Ev Dezenfeksiyonu
  • Ofis Dezenfeksiyonu
  • Mağaza Dezenfeksiyonu
  • Fabrika Dezenfeksiyonu
  • Araç Dezenfeksiyonu
  • Yurt, kreş Dezenfeksiyonu

İzmir Ev Dezenfeksiyonu

Korona virüs salgınıyla birlikte, İzmir ev dezenfekte şirketi ve firmalarına yoğun bir şekilde talep patlaması oldu. Ülke olarak korona virüs (covid-19) ile mücadelemizde İzmir dezenfeksiyon firması Tulpar ilaçlama olarak bizde yerimizi aldık. Korona virüsle mücadelede yüzey dezenfeksiyonu, temas sonucu bulaşma riski yüksek olduğu için çok önemlidir. İlk günden itibaren birçok ev, villa, apartman, ve siteye dezenfekte hizmetini periyodik olarak yapıyoruz. Kullandığımız nano gümüş iyon teknolojisi ile üretilmiş içinde hidrojen peroksit bulunan dezenfektanlar sayesinde en iyi dezenfeksiyon uygulama sonucunu alıyoruz.

İzmir Ofis Dezenfeksiyon Firması

Çalışma alanlarımız insan trafiği göz önüne alınınca korona virüsün bulaşma riskini de arttırıyor. Bu hastalığa yakalandığımız anda sadece kendi sağlığımız değil ailemiz ve çevremiz içinde taşıyıcı olarak tehdit oluşturuyoruz. Her ne kadar kişisel hijyen kurallarına uysak ta cansız yüzeylerde uzun süre kalabilen bu virüse yakalanma tehlikesi çok yüksek. Kapı kolundan masa, sandalye, asansör ve ellerimizle temas ettiğimiz her yerden bulaşan bu hastalık için dezenfeksiyon yaptırmak hayati önem taşıyor. Çalışma alanlarımızın dezenfeksiyonu kendimizi virüse karşı güvene almak için alacağımız önlemlerin başında geliyor. Tulpar ilaçlama İzmir’de ofis dezenfeksiyonu hizmetini profesyonel olarak en etkin şekilde veriyor. İzmir’de ofis, büro, mağaza gibi çalışma alanlarınızın dezenfeksiyonu için bizimle irtibata geçiniz.

Fabrika Dezenfeksiyon Firması

Fabrikalar insan trafiğinin yüksek olduğu alanlardır. Koronavirüs salgını en çok bu çalışma alanlarımız için tehlike oluşturmaktadır. Temas yoluyla bulaşan koranvirüsün çalışırken dokunduğumuz her yerde virüs olması demektir. Bunun için düzenli periyotlar ile dezenfekte ilaçlama hizmeti almak en doğru karar olacaktır. Tulpar dezenfeksiyon firması İzmir’de birçok fabrika, firma, ve şirket gibi işletmelere dezenfeksiyon ilaçlama hizmetini profesyonel olarak vermektedir. Daha detaylı bilgi için buradan İzmir Dezenfeksiyon Hizmeti Hakkında Bilgiler başlıklı yazımızı okumanızı öneririz.

İzmir Dezenfeksiyon Firması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?