İletişim: 0507 883 60 96

Ev Dezenfekte İzmir Şirketi

Ev Dezenfekte İzmir Şirketi

Ev dezenfekte İzmir şirketi Tulpar ilaçlama virüs ve bakterilere karşı nano gümüş iyon teknolojisi ile geliştirilmiş dezenfektanlar ile dezenfekte işlemi yapmaktadır. Nano gümüş iyon teknolojisi ile üretilen dezenfektanlar zararlı bakteri, virüs ve diğer birçok mikroorganizmayı etkin biçimde temizlemektedir. Tarih boyunca yaşanan salgın hastalıklarda mikroorganizmaların gümüşe karşı direnç gösteremediği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Başta corona virüs olmak üzere İzmir’de ev, işyeri dezenfekte işlemi için bizi arayınız.

Ev Dezenfekte İzmir Hizmetlerimiz

Tulpar İzmir ilaçlama firması koronavirüs salgını ile oluşan pandemi sürecinde başta ev, apartman, işyeri, okul, ofis, fabrika dezenfekte hizmetini profesyonel olarak vermekteyiz. İzmir’de yaptığımız tüm dezenfekte işlemlerinde sağlık bakanlığı onaylı dezenfektanlar kullanmaktayız. Kullandığımız nano gümüş iyon dezenfektanlar hastane, ameliyathane, ambulans dezenfeksiyonu için geliştirilmiş dezenfektanlardır. İnsan sağlığına kesinlikle zararı yoktur. Aşağıya sıraladığımız yaşam ve çalışma alanlarınızda ortam ve yüzey dezenfeksiyon hizmeti için 0507 883 60 96 numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Ev, İşyeri Dezenfekte Fiyatları

İzmir’de ev dezenfeksiyon işlemi için taban ücretimiz 120 TL dir. Dezenfekte uygulaması yapılacak alanın metrajına göre fiyat artış gösterecektir. En uygun fiyatlar ile işyeri, ofis, fabrika, okul, apartman ortak alan dezenfekte işlemi için 0507 883 60 96 numaradan arayıp bilgi alabilirsiniz.

İzmir Ev Dezenfekte Nasıl Yapılır

İzmir’de yaptığımız ev dezenfeksiyonu uygulamalarını ulv cihazı ile sisleme (soğuk buhar) yöntemiyle yapıyoruz. Bu sayede kullanılan dezenfektan tüm yüzeylere temas ediyor aynı zamanda ortam dezenfeksiyonu da oluyor.

İzmir ev dezenfekte uygulaması

Ev Dezenfekte İzmir Şirketi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?