İletişim: 0507 883 60 96

Karşıyaka Apartman İlaçlama

Karşıyaka Apartman İlaçlama

Karşıyaka apartman ilaçlama firmamız, alanında yetkin kadrosu ve ekipmanlar ile sizlere hizmet sunmaktadır. Böcek ve haşerelerden kurtulmak için kullandığımız tüm ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaçlardır. En ekonomik fiyatlar ve garantili ilaçlama hizmeti için 7/24 firmamız ile iletişime geçerek haşerelerden kurtulabilirsiniz. Karşıyaka’da en güncel ilaçlar ve ilaçlama yöntemleri ile verdiğimiz, Karşıyaka böcek ilaçlama hizmeti için 0507 883 60 96 numaranızdan bize ulaşabilir ve haşerelerden kurtulabilirsiniz.

Karşıyaka ilçemizde yaşayan vatandaşlarımız böcek, haşere sorunlarıyla karşılaşmaktadırlar. Karşıyaka’nın denize yakın nemli bir bölge olması, haşere türlerinin kolay üreyip çoğalacağı bir bölge haline gelmesine yol açmaktadır. İzmir ilaçlama firmaları içinde en iyi sonucu almak için firmamıza ulaşarak, bu haşere ve böceklerden garantili bir şekilde kurtulabilirsiniz. İzmir’in her ilçesine verdiğimiz en etkin apartman ilaçlama hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karşıyaka Apartman İlaçlama Şirketi

Karşıyaka ilaçlama firması olarak hedefimiz, Karşıyaka‘da müşterilerimize en iyi ilaçlama hizmetiyle haşerelere karşı etkin çözümler üretmektir. Bu zaman kadar yaptığımız ev, daire, apartman, site gibi konut ilaçlamalarında en iyi sonuçları müşterilerimize sunduk. Apartman ilaçlaması yaptıracağınız zaman bu hizmeti mutlaka yetkin ve profesyonel İzmir ilaçlama şirketlerinden almanızı tavsiye ediyoruz. Yetkin olmayan kişiler tarafından yapılacak ilaçlama uygulaması, yarardan çok dahada zararlı olacaktır. İlaçlama yapacak firma ve kişilerin ruhsat ve belgelere sahip olmasına mutlaka önem veriniz. Sadece firma ruhsatı yeterli olmayıp, ilaçlama uygulaması yapan her personelin Biyosidal ürün uygulayıcı sertifikası sahibi olması zorunludur. Karşıyaka böcek ilaçlama firması olarak Dünya Sağlık Örgütü ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumunun normlarında hizmet vermekteyiz.

Karşıyaka Apartman, Bina İlaçlaması

Havaların ısınması ile İzmir apartman ilaçlama zamanı da başlıyor, sonbahara kadar yoğun olarak yapılıyor. Toplu yaşam alanı olan apartmanlar, müstakil konutlara göre böcek ve haşerelerin daha yoğun görüldüğü yaşam alanlarıdır. Bina ve apartmanlarda böcekler dairelere pis su borularından, havalandırma boşluğundan, uçkun haşereler açık pencere ve balkon kapılarından gelir. Bu haşere ve böcekler çoğunlukla kanalizasyondan geldiği için birçok virüs ve mikrobu beraberinde getirir. Bu mikrop ve virüsler başta veba, tifüs, sıtma gibi birçok bulaşıcı hastalık riskini evlerimize getiriyor. Yaşadığınız ev, daire, apartman, site ilaçlamasını en iyi Karşıyaka ilaçlama şirketlerine yaptırmalısınız. Öz Kontrol haşere ilaçlama firması alanında uzman ekibi ile sizlere en iyi ilaçlama hizmetini sunacaktır.

Karşıyaka Apartman İlaçlama Fiyatları

Karşıyaka ilaçlama fiyatları ilaçlama yapılacak alana ve böcek, haşere türüne göre değişiklik gösterebilir. Öz Kontrol ilaçlama İzmir apartman ilaçlama hizmeti için danışma, keşif için ücret talep etmemektedir. Apartman ilaçlama uygulamalarında ortak alan ilaçlamaları için ücret talep etmiyoruz. İzmir’de 2020 yılı ev, apartman, site ilaçlama fiyat listesine aşağıdaki tabloda bakabilirsiniz. Ayrıca korona virüs için ev, daire, apartman dezenfeksiyonu için bizimle iletişime geçip, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Daire SayısıDaire Başı İlaçlama Ücreti
1 Daire100 TL
1-5 Daire40 TL
6-10 Daire30 TL
11-40 Daire25 TL
41 Daire ve Üstü20 TL

Karşıyaka Apartman ilaçlaması Soruları

  • Apartman ilaçlamada hangi ilaçlar kullanılır? İçerdikleri bir veya birden fazla aktif maddeler sayesinde zararlı kabul edilen bakteri, virüs, mantar gibi mikroorganizmalar, hamam böceği, kene, karasinek, sivrisinek gibi böcekler, fare ve sıçan gibi kemirgenleri yok eden Biyosidal ilaçlar kullanılır. Bu ilaçlar sağlık  bakanlığı onaylı, aynı zamanda biyosidal ürün uygulayıcı sertifikası olan uzman personel tarafından yapılır.
  • Apartman ilaçlamada hangi yöntemler kullanılır? Böcek türüne ve yoğunluğuna göre jel, kokulu, kokusuz sıvı ilaçlama yöntemleri kullanılır. Havaların ısınması ile her yıl yapılan ev, bina, apartman ve site ilaçlamaları için genellikle kokusuz sıvı ilaçlama yöntemi uygulanır
  • Apartman ilaçlaması ne kadar sürer? İlaçlama süresi daire sayısı ve ilaçlama yöntemine bağlıdır. Bir daire yaklaşık olarak 10 ile 15 dakika sürer.
  • Apartman ilaçlaması ne zaman yapılır? Nisan ayı itibari ile ev ilaçlamaları başlar. Öz Kontrol ilaçlama firması apartman, bina site, toplu konut böcek ilaçlamasını nisan ve ekim ayları arasında altı ayda bir yapılmasını tavsiye etmektedir.
  • Apartman ilaçlama sonrası ne zaman temizlenir? İlaçlanan yerlere en az üç gün boyunca ıslak, nemli temizlik yapılmaması gerekir.
  • Apartman ilaçlaması sonrası böcek görülmesi! Bir hafta boyunca özellikle ilaç sıkılan bölgelerde görülebilir, bunlar ilacın etkisi ile sırt üstü vaziyette ölü veya ölmek üzere olanlardır.
  • Apartman ilaçlamadan kaç saat sonra eve girilir? Kokusuz sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama yapılan evi terk etmenize gerek yoktur. Kokulu ilaçlama yapılan eve en az 5 saat girilmemeli, girildikten sonra 2/3 saat havalandırılmalıdır.
  • Apartman ilaçlama etkisi ne kadar sürer? Kullanılan ilacın kalitesi ve ilaçlama personelinin yapacağı bilinçli ilaçlama sonrası 5/6 ay boyunca yapılan ilaçlamanın etkisi devam eder.

Karşıyaka Ev, Apartman İlaçlama Hizmet Alanlarımız

Karşıyaka belediyesi sınırları içindeki tüm semt ve mahallelere böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz. Aşağıdaki Karşıyaka’ya bağlı tüm mahallelerde ilaçlama hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aksoy Mahallesi
Alaybey Mahallesi
Atakent Mahallesi
Bahariye Mahallesi
Bahçelievler Mahallesi
Bahriye Üçok Mahallesi
Bostanlı Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Dedebaşı Mahallesi
Demirköprü Mahallesi
Donanmacı Mahallesi
Fikri Altay Mahallesi
Goncalar Mahallesi
İmbatlı Mahallesi
İnönü Mahallesi
Latife Hanım Mahallesi
Mavişehir Mahallesi
Mustafa Kemal Mahallesi
Nergiz Mahallesi
Örnekköy Mahallesi
Sancaklı Mahallesi
Şemikler Mahallesi
Tersane Mahallesi
Tuna Mahallesi
Yalı Mahallesi
Yamanlar Mahallesi
Zübeyde Hanım Mahallesi
Karşıyaka Apartman İlaçlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?