İletişim: 0507 883 60 96

Karşıyaka Böcek İlaçlama

Karşıyaka Böcek İlaçlama

Karşıyaka böcek ilaçlama firmamız sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar ile Karşıyaka’da en iyi ev, apartman, işyeri ilaçlama hizmetini sunmaktadır. İzmir’de 15 yılı aşkın süredir böcek, haşere ilaçlama sektöründe profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Kurulduğu andan itibaren en kaliteli ve güncel ilaçlar ile sonuç odaklı haşere ilaçlama firmasıyız. Karşıyaka ilaçlama firmamız gerekli ruhsat ve Tse belgesine sahip, biyosidal ürün uygulayıcı sertifikasına sahip personeliyle en kaliteli hizmeti vermektedir. Birçok bulaşıcı hastalığın virüsünü, mikrobunu taşıyan haşere, böcek, fare, bit ilaçlamasını en uygun fiyatlar ile etkin şekilde sunuyoruz.

Karşıyaka Böcek İlaçlama Şirketi

Karşıyaka ilaçlama şirketimiz yaşam ve çalışma alanlarınızın davetsiz misafirleri haşereleri ekonomik ilaçlama fiyatları ile yok ediyoruz. Bu haşere ve böceklerin sağlığınızı riske atmasını en güvenilir ilaçlama yöntemleri ile önlüyoruz. Havaların ısınmasıyla evlerimizi, iş yerlerimizi istila etmeye başlayan böcek ve haşereler için mutlaka yetkin Karşıyaka ilaçlama firmasından, ilaçlama hizmeti almalısınız. Böcek ilaçlaması yetkin olmayan eğitimsiz, belgesiz kişiler tarafından yapılırsa çözümden çok sorunu daha  da içinden çıkılmaz hale getirecektir. Karşıyaka’da iş yeri, apartman, ev ilaçlaması hakkında her türlü danışma ve ilaçlama hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

Karşıyaka Haşere İlaçlama Firması

Karşıyaka’da nemli havası yüzünden haşere sorunu maalesef yoğun olarak yaşanmaktadır. Böcekler evlerimizi ve iş yerlerimizi yiyecek ve yuva yapmak için istila etmektedir. Sonuç olarak birçok hastalığı bizlere bulaştırırlar. İnsanlar tarih boyunca bu haşere ve böcekler yüzünden birçok salgın hastalığa yakalanmış, milyonlarca insanın ölümüne sebebiyet vermiştir. Taşıdıkları virüs ve bakteri gibi mikroplarla veba, tifüs, solunum enfeksiyonları ve cilt hastalıklarına sebep olurlar. Yaşam alanlarınızın böcek ve haşerelere karşı daha güvenli olması için Karşıyaka böcek ilaçlama firmaları ile iletişime geçiniz. Karşıyaka ilaçlama şirketi olarak en çok ilaçlama hizmeti verdiğimiz alanları aşağıda sıraladık.

 • Karşıyaka apartman ilaçlama
 • Karşıyaka ev ilaçlama
 • Karşıyaka site ilaçlama
 • Karşıyaka otel, pansiyon ilaçlama
 • Karşıyaka fırın, restoran, kafeterya ilaçlama
 • Karşıyaka ofis, mağaza iş yeri ilaçlama

İzmir Karşıyaka İlaçlama Firması

Karşıyaka’da sıkça yaptığımız ev, apartman, işyeri ilaçlamalarında en çok karşılaştığımız haşerelere ve kemirgenlere ilaçlama hizmetlerimiz.

 • Hamam böceği ilaçlama
 • Kalorifer böceği ilaçlama
 • Alman hamam böceği ilaçlama
 • Amerikan hamam böceği ilaçlama
 • Pire ilaçlama
 • Ev, fındık faresi ilaçlama
 • Lağım faresi ilaçlama

Karşıyaka Böcek İlaçlama Fiyatları

Karşıyaka ilaçlama fiyatları ilaçlanacak alanın metrekaresi ve haşerenin türüne ortalama 100-150 TL arasıdır. Apartman, bina ve site gibi toplu konut ilaçlama fiyatları, daire sayısına göre 20-30 TL arasındadır. Karşıyaka apartman, site ilaçlamalarında ortak yaşam alanlarını ücretsiz ilaçlıyoruz. Karşıyaka’da en uygun fiyata etkin ilaçlama için bizimle iletişime geçiniz.

 

Karşıyaka’da aşağıdaki semt ve mahallelere haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Aksoy Mahallesi
Alaybey Mahallesi
Atakent Mahallesi
Bahariye Mahallesi
Bahçelievler Mahallesi
Bahriye Üçok Mahallesi
Bostanlı Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Dedebaşı Mahallesi
Demirköprü Mahallesi
Donanmacı Mahallesi
Fikri Altay Mahallesi
Goncalar Mahallesi
İmbatlı Mahallesi
İnönü Mahallesi
Latife Hanım Mahallesi
Mavişehir Mahallesi
Mustafa Kemal Mahallesi
Nergiz Mahallesi
Örnekköy Mahallesi
Sancaklı Mahallesi
Şemikler Mahallesi
Tersane Mahallesi
Tuna Mahallesi
Yalı Mahallesi
Yamanlar Mahallesi
Zübeyde Hanım Mahallesi
Karşıyaka Böcek İlaçlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Mesajınızı bırakınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?